Maskinfabrikken Silkeborg Spåntagning

Par uzņēmumu

Maskinfabrikken Silkeborg Spåntagning  ir viens no vadošajiem metālapstrādes uzņēmumiem Dānijā, kas dibināts 1989.gadā un specializējies virpošanas, frēzēšanas, urbšanas un līdzīgos pakalpojumos. 

SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" ir Maskinfabrikken Silkeborg Spåntagning pirmā filiāle, kas reģistrēta Latvijas Uzņēmumu Reģistrā 2005.gada 15.februārī.

SSB darbības sfēra ir metāla apstrāde uz ciparvadības darbgaldiem (CNC). Šobrīd šeit darbojas zāģēšanas, virpošanas, frēzēšanas un metināšanas nodaļas, kurās, kopā ar biroja darbiniekiem, nodarbināti ap 75 cilvēki. Katru gadu 1-3 apmaksātas prakses vietas tiek piedāvātas arī Liepājas Valsts Tehnikuma un Latvijas Lauksaimniecības Universitātes jaunajiem censoņiem.

Mūsu vīzija ir kļūt par vienu no vadošajiem metālapstrādes uzņēmumiem Latvijā - uzticamu sadarbības partneri virpošanas, frēzēšanas, zāģēšanas, metināšanas un tamlīdzīgu pakalpojumu jomā. Mūsu misija - nodrošināt klientu ar kvalitatīvu preci elastīgos piegādes termiņos.

Uzņēmuma ražošanas un administratīvās telpas kopumā aizņem 2795 m2 lielu platību un atrodas industriālā parka "Liepaja Business Centre" teritorijā Kapsēdes ielā 2, Liepājā.

Darbinieki ir viena no uzņēmuma pamatvērtībām. Savstarpējā uzticēšanās un cieņa darbojas kā dzinulis ceļā uz izvirzīto mērķi.

SSB ir sociāli atbildīgs uzņēmums, kas stingri ievēro darba drošības prasības, rūpējas par saviem darbiniekiem, motivējot un piedāvājot profesionālās izaugsmes iespējas.

Kopš 2007.gada uzņēmums ir arī Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes Rūpniecības Asociācijas biedrs.